You are currently viewing Pirmoji paplūdimio teniso treniruotė. Kaip pasiruošti?

Pirmoji paplūdimio teniso treniruotė. Kaip pasiruošti?

Greičiausiai kiekvienas iš mūsų, nusprendęs į savo kasdienę rutiną įtraukti naują veiklą, susiduria su tuo pačiu klausimu – nuo ko gi  pradėti? Paplūdimio teniso aikštelė ir pirmoji paplūdimio teniso treniruotė – ne išimtis.

Dėl šios priežasties, siekdami užtikrinti kuo sklandesnę ir mažiau jaudulio keliančią pirmąją paplūdimio teniso treniruotę, mes pateiksime kelis pagrindinius patarimus.

Paplūdimio tenisas. Nuo ko pradėti.

Visų pirma, kilus minčiai išmėginti paplūdimio tenisą, reikėtų susisiekti su Paplūdimio teniso mokykla telefonu (+37068511113) arba el. paštu. Susisiekę papasakokite, ar esate susipažinę su paplūdimio tenisu, kokios treniruotės jus domina, ir koks treniruočių laikas yra patogus. Tokiu būdu padėsite Mokyklai pasiūlyti jums tinkamiausią paplūdimio teniso treniruočių planą.

Suderinus jums patogų treniruočių laiką, galima pradėti galvoti, kaip pasiruošti pirmajai paplūdimio teniso treniruotei. Paplūdimio teniso treniruotės vyksta Smėlio arenoje, kurią rasite Justiniškių g. 12, Vilniuje.

Paplūdimio teniso treniruotė

  • Atvykimas. Rekomenduojame atvykti į Areną likus 15-20 min. iki treniruotės pradžios, kad galėtumėte neskubėdami surasti vietą automobiliui, persirengti rūbinėlėje ir padaryti trumpą apšilimą.
  • Paplūdimio teniso raketė. Jeigu ją turite, drąsiai atsineškite į treniruotę, o jeigu neturite –nesijaudinkite, Mokykla pasirūpins rakete, kol jūs surasite tą vienintelę.
  • Vanduo. Aktyviai sportuojant yra prarandami skysčiai. Dėl šios priežasties, kad jaustumėtės gerai ir  būtumėte energingi visos treniruotės metu, pasirūpinkite buteliuku vandens.
  • Rankšluostis. Treniruotės metu rankšluostis gali būti reikalingas nubraukti prakaito lašą.
  • Avalynė. Paplūdimio tenisas – sporto šaka, kuri nereikalauja tradicinių sporto batelių. Paplūdimio teniso treniruotė vyksta ant smėlio, todėl įprastai yra sportuojama basomis. Tam tikrais atvejais gali būti naudojama speciali avalynė – neopreninės paplūdimio teniso kojinės, kurios leidžia jaustis patogiai sportuojant ant įkaitusio arba šalto smėlio. 
  • Apranga. Paplūdimio teniso treniruotės yra itin aktyvios, nes judėjimas ant smėlio yra daug intensyvesnis lyginant su judėjimu ant kietos dangos. Dėl šios priežasties net ir žiemos sezono metu rekomenduojame turėti trumpą aprangą ir megztuką, kurio gali prireikti tik pirmosiomis treniruotės minutėmis. Tuo tarpu vasaros sezono metu rekomenduojame pasirūpinti kepure su snapeliu ir akiniais nuo saulės.

Svarbiausia, kad ateidami į savo pirmąją treniruotę nepamirštumėte atsinešti gerą nuotaiką – tik tada atmuštas kamuoliukas lėks greičiausiai!

Paplūdimio teniso treniruotės

Paplūdimio teniso treniruotės

Susipažinkite su treniruočių tvarkaraščiu vaikams ir suaugusiems.

Parašykite komentarą