You are currently viewing Paplūdimio teniso treniruotės vaikams – su profesionalų draugija

Paplūdimio teniso treniruotės vaikams – su profesionalų draugija

„PTM“ užsiėmimuose lankėsi 28-oji paplūdimio teniso raketė M. Romani

Paplūdimio teniso treniruotės vaikams – tai puiki galimybė su šiuo sportu susipažinti artimiau. Tam, kad savo potencialą pavyktų atrasti kuo greičiau, vaikams rekomenduojama teniso subtilybių mokytis jau nuo pat mažens. Motyvacijos mėgautis šiuo žaidimu suteiks ne tik aktyvus laikas, praleistas bendraamžių draugijoje, bet ir šansas įkvėpimo semtis iš teniso meną jau įvaldžiusių profesionalų iš Lietuvos bei užsienio.

Sausio mėnesį „Paplūdimio teniso mokykloje“ užsiėmimai vaikams vyko su ypatinga viešnia –28-a paplūdimio teniso dvejetų rakete Michela Romani. Jaunieji paplūdimio teniso žaidėjai džiaugėsi galimybe mokytis iš pasaulinių aukštumų pasiekusios profesionalės.

 

Su šeima – net teniso aikštėje

Romani – paplūdimio teniso žaidėja, savo karjerą Italijoje pradėjusi prieš 13 metų. Šiandien jai 28-eri, tačiau meilės tenisui ji vis dar nepamiršo. Romani žaidžia nacionaliniuose, tarptautiniuose dvejetų turnyruose. Italės porininkė sporte – Noemi Romani. Merginas vienija ne vien paplūdimio tenisas, bet ir artimesni ryšiai. Jos yra sesės dvynės, meilę sportui atradusios drauge. Glaudus ryšys, seseriška draugystė ir viena kitos supratimas be žodžių – tai raktas į sėkmingą Romani sportinę karjerą.

Greta įgūdžių demonstravimo teniso aikštyne, Michela Romani sporto subtilybių moko ir kitus žaidėjus. Paplūdimio teniso treniruotės vaikams – būtent joms visą savo dėmesį lankydamasi „PTM“ skyrė profesionali žaidėja.

 

Įspūdžių kupinos paplūdimio teniso treniruotės vaikams

„PTM“ auklėtiniai sulaukė išskirtinės progos susipažinti su paplūdimio teniso meistre Michela Romani. Vadovaujami tikros profesionalės, vaikai tobulino savo sportinius įgūdžius, lavino laikyseną ir koordinaciją. Žaidėja iš Italijos atskleidė, kaip numatyti priešininko veiksmus, o žaidžiant dvejetais – be žodžių „susikalbėti“ su savo porininku. Užsiėmimai vaikams ir žinios, įgytos juose, įsimins dar ilgai: auklėtiniai pažada nepamiršti naujų patirčių, kurios padės jiems ateityje tapti dar geresniais žaidėjais.

Michelos Romani pozityvumas, šilta asmenybė bei talentas teniso subtilybes atskleisti itin paprastai sužavėjo kiekvieną treniruotės dalyvį. Paplūdimio teniso sportas vaikams tapo net įdomesnis, o motyvacijos lankytis treniruotėse užgimė dar daugiau. Beje, M. Romani apsilankymas buvo prasmingas ne tik „PTM“ auklėtiniams, bet ir mokyklos treneriams. Susitikimas su žaidėja iš Italijos – išskirtinė proga pasisemti ne vieną naudingą idėją ateities treniruotėms ir mokymo metodikoms tobulinti.

Pati M. Romani taip pat neslėpė džiaugsmo galėdama susitikti su jaunaisiais „PTM“ žaidėjais. Savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ji paskelbė įrašą, kuriame išreiškė dėkingumą, o darkart sugrįžti į Lietuvą pažadėjo jau visai greitai. „Noriu padėkoti Lietuvos žmonėms, kurie atvėrė man duris ir pasitikėjo manimi. Visada stengsiuosi jums atiduoti viską, ką galiu geriausio. Labai greitai susitiksime ir vėl!“ – šiltais žodžiais, skirtais „PTM“ kolektyvui, dalinosi italė. Įrašas, kuriuo M. Romani pasidalino savo socialiniuose tinkluose:

Ir pati M. Romani sportinę karjerą pradėjo dar vaikystėje. Teniso žvaigždės vedami užsiėmimai vaikams įkvėpė ir toliau puoselėti savo sportinį potencialą, o gal net sekti profesionaliu 28-osios pasaulio paplūdimio teniso raketės keliu.

 

„Paplūdimio teniso mokykla“ – vieta, kur svarbiausias potencialas

Michelos Romani vedamos paplūdimio teniso treniruotės vaikams vyko „Paplūdimio teniso mokykloje“. Tai – organizacija, kuri vienija ir pradedančiuosius, ir jau pažengusius šio sporto gerbėjus Lietuvoje. „PTM“ veda teniso treniruotes, rengia tarptautines išvykas, reitinginius IFBT turnyrus. Mokykloje dažnai apsilanko kviestiniai svečiai: paplūdimio teniso profesionalai iš Lietuvos ir užsienio.

„PTM“ planuoja atranką į gabių vaikų grupę, kurioje laukiami aktyvūs, paplūdimio tenisu besidomintys jaunieji sportininkai. Kviečiame atrasti savo sportinį potencialą jau dabar!

Daugiau apie Michelos Romani vizitą Lietuvoje skaitykite portale „Sportas.lt“

Paplūdimio teniso treniruotės

Paplūdimio teniso turnyrai

PASIDALINK:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Parašykite komentarą