Paplūdimio teniso treniruotės

Paplūdimio teniso treniruotės: laukiami visi

Paplūdimio teniso aikštelės

Paplūdimio teniso mokykla rengia treniruotes visiems: nuo mažiausių (nuo 6 m.), iki pradedančių vyresniame amžiuje. Nuo pradedančiųjų, iki norinčių prisiminti ar treniruoti jau turimus profesionalius įgūdžius.

Paplūdimio teniso treniruotės vyksta Smėlio arenoje, įsikūrusioje adresu: Justiniškių g. 12, Vilnius.

Paplūdimio teniso treniruotės – laisvalaikio pomėgis, kurį išbandžius, paprastai nelieka abejingų ir tai tampa gyvenimo dalimi. Treniruotė – tai ne tik atsiribojimas nuo dienos rūpesčių ir gera emocija smėlio aikštelėje, bet ir ypač aktyvi fizinė veikla. Vieno užsiėmimo metu galima pasiekti iki pusės dienos žingsnių normos. 

Paplūdimio tenisas –  žaidimas, ypač mėgiamas tarp verslo partnerių, kolegų, draugų, nes tai proga ne tik aktyviai praleisti laiką, pailsinti mintis ir sustiprinti kūną, bet ir tarpusavio ryšį su porininku.

Paplūdimio teniso treniruočių tvarkaraštis

Suaugusiųjų treniruotės:

Dieną
I/III arba II/IV 11:00-12:00
I/III arba II/IV 12:00-13:00

Vakarais
I/III arba II/IV 18:00-19:00
I/III arba II/IV 19:00-20:00
I/III arba II/IV 20:00-21:00

Vaikų treniruotės:

 

8-10 metų vaikai      15:00-16:00 I/III arba II/IV 

10-12 metų vaikai      16:00-17:00 I/III arba II/IV

13-15 metų vaikai      17:00-18:00 I/III arba II/IV

Paplūdimio teniso treneriai

Paplūdimio teniso mokykloje jūsų laukia profesionalūs paplūdimio teniso treneriai, kurių pagalba ne tik pažinsite, bet ir pamilsite šią sporto šaką. Kurį trenerį pasirinkti? Susisiekime.

Paplūdimio teniso treniruotės vyksta Smėlio arenoje, esančioje adresu Justiniškių g. 12, Vilnius.

Vladimir Lobov

Vyr. treneris

Andrius Jurga

Treneris

Tadas Štreimikis

Treneris

Kamilė Untanaitė

Trenerė

Artūras Krinickis

Treneris

Ar sunku pradėti žaisti paplūdimio tenisą? Kada galima / dar ne vėlu pradėti?

Paplūdimio tenisas – šaka, kuriai niekada nevėlu. Paplūdimio teniso mokykla didžiuojasi profesionalių trenerių komanda, kuri pasiruošusi išmokyti visus: nuo pačių mažiausių (rekomenduojama nuo 6 m.) iki vyriausių. Nuo pradedančių pažinti sporto šaką, iki profesionalių žaidėjų.

Kaip pasirinkti trenerį?

Pradėti žaisti tenisą nėra sunku, svarbu pradėti taisyklingai, t.y. su profesionalaus trenerio pagalba. Priklausomai nuo jūsų pasirengimo, kitų lūkesčių, trenerį rekomenduosime. 

Nuo ko pradėti?

Susidomėjus paplūdimio tenisu, visų pirmą susisiekite su Paplūdimio teniso mokykla telefonu (+37068511113) arba el. paštu. Pirmo pokalbio metu susipažinsime, nustatysime jūsų pažinties su paplūdimio tenisu lygmenį, aptarsime lūkesčius treniruočių laikams, treneriui, priemones ir kitas detales. 

Paplūdimio teniso treniruotės: kaip pasiruošti?

Pirma paplūdimio teniso treniruotė – kaip ir bet kuris kitas pirmas kartas, kelia daugiau jaudulio nei įprastai. Dažniausiai kylantys klausimai – ką įsidėti į krepšį, kokia turėtų būti apranga, avalynė ir kitos reikalingos priemonės treniruotei. Detaliau apie tai, kaip pasiruošti pirmam susitikimui su paplūdimio tenisu – šiame PTM parengtame straipsnyje: skaityti čia.

Registracija į treniruotę

Michela Romani treniruotė

Kyla klausimų dėl pirmos treniruotės, trenerio pasirinkimo, pasiruošimo treniruotei, turnyrui ar kitų susijusių klausimų? Žemiau rasite naudingus Paplūdimio teniso mokyklos straipsnius su atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus bei kita naudinga informacija.

Jūsų klausimai visada laukiami ir žinute ar skambučiu. Susisiekime!

Paplūdimio tenisas

Paplūdimio teniso treniruotės

IFBT reitingavimo sistema ir kaip tapti jos nariu

IFBT (angl. International Federation of Beach Tennis) yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – populiarinti paplūdimio tenisą sveikoje, draugiškoje ir įtraukiančioje aplinkoje. Ji įkurta 1995 m. Ravenoje (Italija),

Plačiau »

Paplūdimio teniso taisyklės

Kokios yra pagrindinės paplūdimio teniso taisyklės? Nors paplūdimio tenisas lietuviams vis dar kelia nuostabą, tai yra sporto šaka, kuri pasiekė Lietuvą prieš 10 metų. Kaip ir išduoda pats pavadinimas, šis

Plačiau »