Paplūdimio teniso turnyrai

Paplūdimio teniso mokykla nuolat organizuoja paplūdimio teniso turnyrus Lietuvoje. Paplūdimio teniso turnyrai atviri visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar pasirengimo. Neretai tenka sutikti klaidingą nuomonę, kad turnyras skirtas tik pažengusiam žaidėjui ar net profesionalui. Anaiptol – paplūdimio teniso turnyras puiki vieta augti ir pradedančiajam, susitikti su savo lygio varžovais, tobulėti ir augti aikštelėje, palydint maloniam azartui. Tai puiki proga ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir gerai praleisti laiką, pabūti paplūdimio teniso bendruomenėje.

Lentelėje žemiau – artimiausi planuojami paplūdimio teniso turnyrai.

Paplūdimio teniso mokykla – oficiali IFBT (angl. International Federation of Beach Tennis) organizacijos narė, tad nuolat rengia IFBT paplūdimio teniso turnyrus bei organizuoja išvykas į tarptautines paplūdimio teniso varžybas.

Žemiau – planuojamų IFBT turnyrų sąrašas.

IFBT paplūdimio teniso turnyrų kategorijos:

 

  • Vyrų dvejetai Open
  • Vyrų dvejetai Light
  • Moterų dvejetai  Open
  • Moterų dvejetai Light
  • Mix Open
  • Mix Light
  • U-14

Kaip ir kiekviena sporto šaka, taip ir paplūdimio tenisas – reikalauja fizinio pasiruošimo, emocinio pasirengimo varžyboms. Prieš paplūdimio teniso turnyrą svarbu pasiruošti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tinkamas psichologinis nusiteikimas padeda susikoncentruoti, nukreipti mintis į žaidimą, o ne į jo rezultatus.

Geras poilsis prieš turnyrą – padeda būti ištvermingam, budriam ir energingam, subalansuoti pusryčiai ar kitas dienos valgis – suteikia reikalingos energijos, tačiau neapsunkina, o tinkamas fizinis pasiruošimas – leidžia kiekvieną kamuoliuką atmušti kuo tiksliau. 

Paplūdimio teniso mokyklos komanda
PTM: IFBT paplūdimio teniso turnyras

Į turnyrą atvykite laiku, netgi šiek tiek anksčiau, nei numatyta tvarkaraštyje. Pasilikite sau laiko neskubant užsiregistruoti, surasti reikiamą informaciją apie varžybų eigą, persirengti, padaryti lengvą apšilimą. Ramios, naudingai išnaudotos minutės prieš varžybas – ypač svarbi pasiruošimo dalis.

Prieš 42 metus buvęs lietuvių kilmės tenisininkas Vitas Gerulaitis, įveikęs savo kolegą Jimmy Connors po šešiolikos nesėkmių iš eilės, pasakė savo garsiąją citatą, kuri iškart tapo nemirtinga : „Tegul būna tai pamoka visiems jums – niekas neįveikia Vito Gerulaičio 17 kartų iš eilės!“ Tai puikus užsispyrimo ir atkaklumo įrodymas visiems turnyrams besiruošiantiems sportininkams. Kiekvienas pasiruošimas turnyrui, kiekviena pergalė ir kiekvienas pralaimėjimas – kelias į sėkmę.

PTM: IFBT paplūdimio teniso turnyras

Viskas apie IFBT

IFBT (angl. International Federation of Beach Tennis) yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – populiarinti paplūdimio tenisą sveikoje, draugiškoje ir įtraukiančioje aplinkoje. Ji

Skaityti daugiau »